main content

post area

شهردار کرمان با بیان این مطلب که ۲۴ گروه موسیقی در جاهای مختلف و در ساعات مختلف در سطح شهر به اجرای برنامه در ایام نوروز خواهند پرداخت، خبر داد: هفتم کنسرت در سطح شهر کرمان اجرا خواهد شد، ضمن آنکه «سینا درخشنده» در ششم فروردین در پارک مادر و «حمید هیراد» در ترمینال قدیم واقع در بلوار قدس در روز چهارشنبه هفتم فروردین برنامه کنسرت عمومی به صورت رایگان اجرا خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، “مهران عالم‌زاده” صبح امروز ۲۶ اسفندماه در آئین گشایش جشنواره نوبهار گفت: در این جنگ اقتصادی شهرداری با تحولات اساسی ثابت کردن که می‌توان با اقدامات جهادی با این جنگ مقابله کرد.

وی از افتتاح بیش از ۲۰ پارک در سطح شهر کرمان در چند روز آینده، خبر داد و بیان کرد: امسال همه اقدامات و کارها برای زیباسازی و همچنین نشاط اجتماعی برای نوروز ۹۸ را در قالب جشنواره نوبهار، شهرداری انجام می‌دهد.

شهردار کرمان اظهار کرد: رونمایی از المان بهار، ایجاده راه پیاده سبز در شهرک مطهری، بهره‌برداری از بوستان طلاب، آلاله، پهلوان، ماهان، ترنج، ریحان، عماد، تمدن، به‌سازی پارک مطهری، آغاز برنامه جنگل قایم و جشنواره فستیوال، گل آرایی میدان گنجعلیخان و المان‌های میدان‌های شهر از جمله اقدامات عمرانی در این ایام صورت خواهد گرفت.

این مقام مسئول برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را از شاخص‌های برنامه‌های نوروز امسال دانست و بیان کرد: بیش از ۱۵۰۰ ساعت برنامه فرهنگی هنری در سطح شهر کرمان در ایام نوروز به نمایش خواهد گذاشت که در شب تحویل سال آئین تحویل سال در پارک مطهری را خواهیم داشت.

وی در پایان به تبیین سایر برنامه‌های شاد و مفرح شهرداری در ایام نوروز در راستای افزایش نشاط اجتماعی در کرمان، خاطرنشان کرد: در شهربازی کرمان نیز هر روز جشنواره شهربازی همراه با برنامه‌های شاد را خواهیم داشت.

حمید هیراد و سینا درخشنده در نوروز سال ۹۸ کنسرت عمومی را به صورت رایگان اجرا خواهند کرد.

پیشنهاد:دانلود آهنگ درونگرا از علی لهراسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *