اینستاگرام موزیک سال

حمید عسکری تحت تعقیب قضایی+ عکس

حمید عسکری تحت تعقیب قضایی+ عکس
دانلود آهنگ لینک دانلود آهنگ
زمان انتشار
2 سال پیش
تعداد مشاهده خبر
162,235 مرتبه
ارسال نظر

به گزارش موزیک سال ماجرا از این قرار است که: چند روز پیش عده ای ناشناس بنرهای تبلیغاتی کنسرت ۲۷ شهریور حمید عسکری خواننده پاپ در شهر بهشهر را پاره کردند.

 

http://www.dl.musicesal.in/media/hostdl/95/95-6/1/hamid-cover.jpg حمید عسکری حمید عسکری تحت تعقیب قضایی+ عکس hamid cover

پس از این اتفاق این خواننده در صفحه ی اینستاگرام خود با واکنشی تند از مسئولان قضائی و وزارت ارشاد انتقاد کرد و نوشت: کنسرت بهشهر که قرار بود امشب برگزار بشه به دستور مقامات قضایی لغو شد.

 

امروز علی صداقت در گفت‌وگو با میزان درباره لغو کنسرت حمید عسکری در بهشهر گفت: هیچ دستور قضایی مبنی بر لغو این کنسرت صادر نشده است.

وی توضیح داد: با توجه به همزمانی برگزاری این کنسرت و تشییع پیکر جانباز شهید حاج احمد عموزاده خلیلی با صلاحدید اداره ارشاد و فرماندار این شهرستان تصمیم گرفته شد که کنسرت مذکور لغو شد.

این مقام قضایی در پایان اظهارکرد: خواننده این کنسرت به دلیل نشر اکاذیب در صفحات مجازی، تحت تعقیب قضایی قرار خواهد گرفت.

 

اما پس از اعلام این خبر حمید عسکری با حذف پست قبلی خود, در پست جدیدی ضمن عذرخواهی از مسوولان اعلام کرد:

سلام دوستان توی پست قبلی که در مورد لغو کنسرت بهشهر بود لازم دیدم توضیحاتی بدم.
۱: لغو کنسرت به دستور مقام قضایی نبوده و من به اشتباه متوجه شدم و همینجا از دوستان عزیزم در دستگاه قضا در شهرستان بهشهر به خاطر کم دقتی در این موضوع عذرخواهی می کنم. مخصوصا از شخص دادستان محترم.
۲: این کنسرت لغو نشده بلکه به دلیل تشییع پیکر یکی از جانبازان دفاع مقدس که به مقام شهادت رسیدند به تاریخ دیگری موکول شده.
۳: من و همه مردم ایران احترام خاصی برای جانبازان و شهدا قائلیم که نیازی به توضیح نیست.
۴: امیدوارم مسوولین نگاه پدرانه به جامعه موسیقی داشته باشن و باعث دوری نسل جوان که عاشق کشور, موسیقی و اعتقادات خود هستند نشوند.

 

http://www.dl.musicesal.in/media/hostdl/95/95-6/1/hamidaskari.jpg حمید عسکری حمید عسکری تحت تعقیب قضایی+ عکس hamidaskari

برچسب ها :
, , , , , , , , , ,
ارسال نظر برای این مطلب !!!