main content

post area

فصل ۴ خندوانه با آهنگی شاد از محسن چاوشی

اعضای برنامه «خندوانه» از اتفاقات سری جدید آن و همچنین آهنگ شادی که محسن چاووشی به طور اختصاصی برای برنامه خوانده است، سخن گفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست عوامل این برنامه با حضور علی احمدی تهیه کننده، رامبد جوان مجری و نیما شعبان نژاد بازیگر نقش نیما در غرفه ی مهر در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.

احمدی تهیه کننده «خندوانه» در ابتدا درباره زمان پخش دوباره این برنامه عنوان کرد: فصل ۴ برنامه «خندوانه» بعد از ماه صفر از اول ربیع الاول روی آنتن شبکه نسیم می رود.
وی ادامه داد: اکنون ما در حال تغییر لوکیشن و طراحی دکوراسیون برنامه هستیم.

فصل 4 خندوانه با آهنگی شاد از محسن چاوشی

همچنین رامبد جوان نیز درباره طراحی فصل چهارم برنامه «خندوانه» اذعان کرد: شروع فصل چهارم با یک جشن ویژه همراه خواهد بود.

محسن چاووشی خواننده خوب کشورمون نیز برای ما یک قطعه اجرا کرده است که آن را با شعری از مولوی به صورت اختصاصی برنامه «خندوانه» ساخته است.

جوان درباره اجرای استندآپ کمدی و همچنین لب آهنگ در این فصل از «خندوانه» توضیح داد: قرار است این مسابقه ها را در این فصل هم ادامه دهیم که این بار بیشتر از مردم و آماتورها استفاده می کنیم.

فصل 4 خندوانه با آهنگی شاد از محسن چاوشی

رامبد جوان در این گفتگو درباره حاشیه های نبود شخصیت جناب خان نیز یادآور شد: اینکه در فصل جدید جناب خان به چه صورت خواهد بود طی توافقاتی بین سعید سالارزهی با تلویزیون مشخص خواهد شد چون صاحب اصلی برنامه «خندوانه» تلویزیون است البته نظر ما هم به عنوان مجریان شرط خواهد بود.

همچنین نیما شعبان نژاد نیز در این نشست بیان کرد: حضورم در فصل چهارم مثل قبل ادامه خواهد داشت.

لینک صفحه مختص آهنگ خندوانه با صدای محسن چاوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *